ayak kokusu için karbonat

ayak kokusu için karbonat

Ayak kokusu sorunu olanlara küçük bir önerimiz olacak. Karbonat adı verilen ve genelde kabartma tozu olarak kullanılan beyaz madde, ayak kokusuna doğal çözüm olabiliyor. Özellikle sık terleyen ve şiddetli ayak kokusu sorunu olan kişiler, ayakkabılarına ve ayaklara çoraplara karbonat dökerlerse ayak kokusu engelliyor. Bunun arkasında sodyum bikarbonat ın istenmeyen kokuları nötralize edici nötrleştirici etkisi yatıyor. Özellikle ağız kokusu, koltuk altı kokusu, ayak kokusu gibi vücut kötü kokuları ile tuvalet ve mutfaktaki kötü kokuları yok etmek için de karbonat kullanılıyor.

. Karbonatın kimyasal olarak kuvvetli bir baz olması ve kötü kokuların da bakterilerin yaydığı asitler neticesinde oluşması bunu açıklayabilir. Baz asidi yok etttiği için karbonat ta kötü kokuları yok eder ve ayak kokusuna doğal bir çözüm yolu teşkil eder. Karbonat ayrıca losyon yapımında diş beyazlatmada ve genel temizlikte de genel olarak kullanım alanı bulabilmektedir.

Ayak kokusu kremi alırken daha önce kullananların yorumları ve kremin tedavi edici özelliğini piyasada kanıtlamış olmasına dikkat etmeliyiz. Ayak kokusu kremleri değişik marka ve isimlerde satılmakta olup genelde aynı etken madde ile üretilmektedir. genelde birkaç hafta ile bir kaç aylık bir uygulama küründen sonra ayak kokusu sorunu kökten halledilebilmektedir.

Diğer yandan kişisel hijyene dikkat ederek ayaklarda bakteri oluşumuna olanak sağlayacak ortam engellenirse ayak kokusu kremleri daha başarılı bir tedavi sonucu verirler.

Bu yazı Ayak Kokusuna Ne İyi Gelir kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>